Gdzie jesteś: Strona główna » Zrealizowane projekty » Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Restrukturyzacja naprawcza przedsiębiorstwa

Projekty restrukturyzacyjne często prowadzone są w momencie, kiedy w firmie dzieje się naprawdę źle.

Wówczas restrukturyzacja naprawcza rozpoczyna się od trudnych negocjacji z bankami i kontrahentami, nierzadko trzeba również znaleźć nowe źródła finansowania działalności czy chociażby finansowanie pomostowe bieżącej działalności.

Uczestniczyłem w kilku takich projektach, mam na swoim koncie zarówno zaakceptowane przez bank projekty restrukturyzacji zadłużenia (udało się zatrzymać procesy windykacyjne – w spółce usługowej), jak i pozyskanie inwestora finansowego, który zapewnił środki na zrealizowanie programu restrukturyzacji (spółka z branży nowych technologii).

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.