Gdzie jesteś: Strona główna » O firmie » Kilka słów na początek

Kilka słów na początek...

Od 1996 roku pomagam w realizowaniu skomplikowanych transakcji sprzedaży, negocjacjach i restrukturyzacjach. Programy realizuję jako wynajęty menedżer (prezes zarządu, dyrektor zarządzający lub pełnomocnik - prokurent, również w formule Interim Manager) lub jako zewnętrzny doradca (doradca zarządu lub członek organu nadzoru).

Pracuję zarówno z małymi i średniej wielkości przedsiębiorstwami, jak i z większymi grupami kapitałowymi oraz fundacjami.

Mam również na swoim koncie szereg skomplikowanych projektów restrukturyzacyjnych i zakończonych sukcesem negocjacji prowadzonych zarówno w kraju jak i za granicą.

Część zadań realizuję samodzielnie, ale w bardziej złożonych projektach współpracuję z grupą zaufanych menedżerów i doradców, którzy tworzą zespół o uzupełniających się kompetencjach. Efekty naszych prac przedstawiamy na kolejnych stronach serwisu.


Dziękuję za wizytę na stronie i zapraszam do współpracy,

Tomasz Maciejowski, właściciel

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.