Gdzie jesteś: Strona główna » Oferowane usługi » Restrukturyzacja i optymalizacja działania

Restrukturyzacja i optymalizacja działania

Przeprowadzanie często trudnych,
ale i koniecznych zmian

Oferujemy pomoc na wszystkich etapach programów restrukturyzacji – zarówno w fazie naprawczej (restrukturyzacja obejmująca m. in. szybkie wdrożenie programu redukcji kosztów, ograniczenie zatrudnienia, oddłużenie, sprzedaż zbędnych aktywów), jak i w fazie rozwojowej (wdrożenie nowej strategii, program podniesienia rentowności prowadzonej działalności).

W programie restrukturyzacji możemy występować w charakterze niezależnego doradcy, jednak najlepsze efekty możemy osiągnąć przejmując całkowitą odpowiedzialność i realizując projekt z pozycji zarządzającego.

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.