Gdzie jesteś: Strona główna » O firmie » Doświadczenie zespołu

Doświadczenie zespołu

Mamy spore doświadczenie w restrukturyzacji, negocjacjach i w realizacji skomplikowanych projektów sprzedażowych: przedsiębiorstw i ich zorganizowanych części, aktywów produkcyjnych i nieprodukcyjnych oraz nieruchomości.

Projekty sprzedaży realizujemy kompleksowo: od przeanalizowania dostępnych możliwości, poprzez sporządzenie listy potencjalnych kontrahentów, wstępne rozmowy, podpisanie listów intencyjnych, proces Due Diligence, negocjacje i zamknięcie transakcji. Pomagamy również zarządzać fazą potransakcyjną.

Prowadzimy negocjacje, układamy ich scenariusze, dobieramy odpowiedni zespół negocjacyjny, w uzgodnieniu z mocodawcą prowadzimy wszystkie rozmowy, negocjujemy kontrakt i doprowadzamy do zamknięcia transakcji.

Mamy doświadczenie w realizacji projektów restrukturyzacyjnych: zarówno w restrukturyzacji naprawczej, jak i rozwojowej. Pomagamy w operacyjnym zarządzaniu spółkami znajdującymi się w trakcie restrukturyzacji organizacyjno-prawnej (łączenia i podziały spółek, przekształcenia formy prawnej, zmiana struktur wynikająca ze strategii itp.).

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.