Gdzie jesteś: Strona główna » Zrealizowane projekty » Tworzenie i odświeżanie marki

Tworzenie i odświeżanie marki

Realizowane pod moim kierownictwem programy to m. in. stworzenie nowej marki Kijów.Centrum na bazie istniejącej od lat nazwy Kino Kijów (dla podkreślenia strategicznej zmiany – przejścia od modelu tradycyjnego kina do multimedialnego centrum rozrywki).

Dziś Kijow.Centrum jest bodaj jedynym wielkim kinem tradycyjnym w Polsce, któremu udało się odnaleźć własne miejsce na rynku zdominowanym przez multipleksy.

Inne marki które były wprowadzane na rynek lub odświeżane z moim udziałem to m. in. Filmowa Cafe (lokalna sieć kawiarni) oraz Dziennik Polski (największa gazeta codzienna w Krakowie).

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.