Gdzie jesteś: Strona główna » Zrealizowane projekty » Prowadzenie negocjacji i zamykanie transakcji

Negocjacje i zamykanie transakcji

Udział zewnętrznego doradcy w procesie negocjacji pozwala ocenić obiektywnie dotychczasowe dokonania i nierzadko przełamać impas. Szczególnie, jeśli negocjacje prowadzone są przez dłuższy czas.

Proces negocjacji musi być sprzężony z szeregiem innych działań przygotowujących potencjalną transakcję, jak procesy due diligence (badania przedsiębiorstw, w tym także posiadanych przez nie nieruchomości) czy modyfikacje działalności operacyjnej.

Równie ważna, choć często niedoceniana, jest faza potransakcyjna, kiedy trzeba uspokoić nastroje tak firmie, jak i w jej otoczeniu.

Na swoim koncie mam skuteczne doprowadzenie do końca negocjacji o wartości dziesiątek milionów euro. Prowadziłem m. in. transakcje sprzedaży dużych spółek inwestorom zagranicznym, umowy kupna-sprzedaży istotnych aktywów (w tym maszyn, nieruchomości), negocjacje wieloletnich umów najmu o wartości kilku milionów złotych każda.

AKTUALNE OFERTY

Szukamy odbiorców chemii budowlanej

15 września 2017

Poszukujemy odbiorców profesjonalnych mas szpachlowych – wyłącznie dystrybutorów (hurtownie, składy i sklepy budowlane).

Poszukujemy firm do zakupu

15 lutego 2017

Na zlecenie naszych klientów poszukujemy małych lub średnich firm do zakupu. Jesteśmy zainteresowani kupnem całości działającego biznesu lub udziałów w istniejącej spółce.

Sprzedana maszyna CtP

10 lutego 2017

W lutym 2017 roku, w imieniu naszego klienta sprzedaliśmy maszynę poligraficzną CtP.

Hala magazynowa już skomercjalizowana

11 lutego 2016

Informujemy, że w lutym 2016 roku zakończyliśmy komercjalizację dwukondygnacyjnej hali znajdującej się na obszarze przemysłowym przy ul. Sikorki 19 w Krakowie.

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.