Gdzie jesteś: Strona główna » Aktualności » Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

Budynek w Nowym Sączu - do sprzedaży lub wynajęcia

10 grudnia 2015

W imieniu naszego Klienta, oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia piękną kamienicę w centrum Nowego Sącza, po generalnym remoncie. Łączna powierzchnia użytkowa budynku 383,7 m kw., powierzchnia działki 11,45 a.

Budynek posiada dwie pełne kondygnacje, dodatkowo użytkowe poddasze i piwnice. Został wybudowany ok. 1900 roku, w 2011 roku wykonano remont kapitalny. Budynek jest pod ochroną konserwatora (znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej). Ogrodzony, z dwiema bramami wjazdowymi, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

W piwnicy znajduje się kotłownia oraz trzy otwarte pomieszczenia o pow. około 160m kw. idealne do prowadzenie działalności gospodarczej (typu pub, restauracja itd.).

Na parterze znajduje się hall, 5 dużych pokoi (możliwość wydzielenia mniejszych), kuchnia, łazienka oraz taras z wyjściem do ogrodu. Na piętrze znajdują się 3 pokoje z możliwością podziału na mniejsze oraz łazienka. Na poddaszu znajduje się otwarte pomieszczenie o pow. około 80m kw. z możliwością wydzielenia pomieszczeń.

W czasie remontu generalnego (2011 rok) w pomieszczeniach na parterze i piętrze na ścianach wykonano tynki, stropy, na podłogach wylewki, zamontowano nowe okna drewniane. W budynku wykonano całkowicie nowe instalacje: elektryczną, gazową, wodno- kanalizacyjną, alarmową. Budynek jest obecnie w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, podstawowe instalacje wewnętrzne) i jest ogrzewany z własnej kotłowni (piec gazowy De Dietrich).

 

następny: Hala magazynowa już skomercjalizowana

poprzedni: Nieruchomość w Krakowie-Czyżynach wynajęta

« Wróć do kategorii

Zapraszamy do kontaktu